Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Lutt

Rahustab ja lõdvestab imikuid

Ja vanemaid. Sest see lutt toetab hammaste, suulae ja lõualuu normaalset arengut, mitte ei takista seda. Toksiinivaba ja täiesti ohutu Sinu lapsele.

Rahustab Sinu armast last

Luti eelised… ilma tavapäraste tagajärgedeta, näiteks vale hambumus 

Tagab optimaalse nina kaudu hingamise – hea keskendumiseks ja rahulikuks uneks

Biofunktsionaalne: disainitud töötama lapse anatoomiaga – soodustades loomulikul moel suulae ja lõualuu arengut

Lõdvestunud laps

Eriline pehme silikoonmembraan loob rinnanibuga sarnase meeldiva tunde. See tuttav ja turvaline tunne soodustab loomulikku neelamisprotsessi. 

Ennetab vale hambumuse teket

Erinevalt tavapärastest luttidest on need lutid lameda otsaga. Tänu sellele on suulaes ruumi ning see ei võta ebanormaalset, kõrgekaarelist kuju. Lame lutiots ennetab ka avatud hambumust. See lutt takistab suus vaakumi tekkimist... tänu sellele ennetab see vale hambumuse teket ning toetab optimaalset ninakaudset hingamist.

Soodustab suulae ja lõualuu normaalset arengut

Küljel olevad tiivakesed suunavad imemisest tuleneva rõhu suulae asemel lõualuule. See tagab, et hambakaar areneb kena ümmarguse kujuga. Selle luti on loonud hambaarstiteaduse doktor Herbert Pick, kes sai innustust sellest, kui tema pojal tekkis risthambumus. Dr Pick ütleb: «Ainult 20% lõualuu väärarengutest on geneetilised».

Soodustab optimaalset hingamist

Kuna suulael on ruumi normaalseks kasvamiseks ja see ei võta ebanormaalset kõrge kaarega kuju, siis soodustab see ka normaalset ninakaudset hingamist. Seega aitab lutt vältida hingamisprobleeme ja tänu sellele ka une- ja keskendumisprobleeme.

Maailma parim lutt…

… on rind. Emake loodus teab alati kõige paremini. Curaproxi lutt loob samasuguse meeldiva tunde nagu ema nibu ning toetab loomulikku neelamisprotsessi.

Suuhooldus alates esimesest elupäevast

Curaprox Baby tootesarja kuuluvad tooted töötavad kooskõlas lapse loomuliku arenguga ega kahjusta seda. Kõik meie beebidele ja väikelastele mõeldud tooted on «biofunktsionaalsed» – loodud kasvamise loomulikult toetamiseks.

«Minu lapsele meeldib see lutt rohkem kui peaks»

Curaproxi luti ebatraditsiooniline lame ots on intelligentse disainiga ning suunab imemisrõhu suulae asemel lõualuule ning soodustab igati lapse tervislikku arengut. Seega, kui Sinu laps imeb lutti kauem, ei ole vaja muretseda.

Miks on risthambumus ja avatud hambumus halvad?

Need soodustavad suukaudset hingamist, mis võib põhjustada näiteks unehäireid ja keskendumisraskusi. Samuti on vale hambumuse parandamine vanemas eas probleem, mida sooviksite mõlemad parema meelega vältida. Hammaste korrektsel kasvamisel hingab laps läbi nina ning see soodustab tervislikku arengut.

Kas Curaproxi lutt aitab koheselt? 

Jah. See hakkab nende arengut mitmel viisil koheselt toetama. Curaproxi luti loonud hambaarstiteaduse doktor Herbert Pick hoiatab, et pooltel tavapäraseid lutte kasutavatel lastel areneb risthambumus või avatud hambumus.

Beebi hambahari

Lõbus, õrn, tõhus
alates päris esimesest hambast 

Loe lähemalt Osta

Imikud

Kõik luttidest:
põhjalik ülevaade 

Loe lähemalt