Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Närimisrõngas

Kolmekordne
lõbu

Rohkem kui lihtsalt närimisrõngas. Kõristi meelte äratamiseks... põnevad tekstuurid sensoorsete ja motoorsete oskuste arendamiseks... integreeritud pehme hambahari. Põnev ja lõbus!

Hammaste tuleku valu leevendamiseks

Mänguline aspekt meelte äratamiseks

Harjutab imikut hammaste harjamiseks

Saadaval kolmes värvitoonis - türkiissinine, sinine ja roosa

Põnevad tekstuurid... ja kõristi

Palju avastamisrõõmu… erinevad tekstuurid ja kõristi värvilised pallid. Need stimuleerivad lapse meeli. Laps mängib rõõmsalt ning valu on unustatud. Täiskasvanud on rahul.

Kas ootad juba, et saaksid lapse hambaid pesta?!

Sinu beebi jaoks on närimisrõngas küll pelgalt mänguasi, aga tegelikkuses valmistab see neid mängulisel viisil ette esmakordseks hambapesuks. Integreeritud pehme hambahari masseerib nende igemeid ning harjutab neid harjamisega. Kas ootad juba, et saaksid lapse hambaid pesta? See saab olema lõbus!

Esimese hamba tuleku valu?

Nende esimene hammas on hakanud tulema! Neil on valus. Enne, kui haarad mõne salvi järele, ulata lapsele hoopis närimisrõngas. Nad teavad täpselt, mida sellega teha. Ning mis veelgi olulisem, see võtab nende valu ära.

Piimahambad on täiskasvanute hammaste kohahoidjad

Närimisrõnga töötas välja dr Nadja-Marina Kellerhoff. See aitab last esimeseks hambapesuks ette valmistada. See on parim viis esimeste hammaste tervena hoidmiseks. 

Kolm värvi…

… kolmekordne lõbu. Helesinine, roosa ja türkiissinine. Anna lapsele nende lemmikvärvi lelu ja vaata, kuidas nad seda kohe instinktiivselt närima hakkavad. Asenda hambavalu suurte naeratustega! 

Kui piimahambad
hakkavad välja
tulema

Kõigepealt tulevad lõikehambad. Ja viimasena purihambad. Hambad hakkavad tulema umbes kuue kuu vanuselt. Ning järgmise 20 kuu jooksul arenevad piimahambad…need tulevad kõik ükshaaval.

Kui hambad hakkavad „välja tulema”… Aii!

Esimese väikse hamba tulek on vanematele pidupäev. Aga mitte lapse jaoks. Mõned tunnevad kerget ebamugavustunnet, teised aga kannatavad tugeva valu käes. Hammaste tulemine on lõpule jõudnud alles siis, kui kõik 20 piimahammast on välja tulnud.

Kas minu laps vajab närimisrõngast?

Imikutel on hambavalu leevendamiseks lihtne lahendus – nad hammustavad seda, mis ette juhtub. Seega on parim, kui selleks on laste- ja hambaarstide poolt soovitatud toksiinivaba ja täiesti ohutu närimisrõngas. See muudab hammaste tuleku meeldivamaks nii Sinu lapsele kui ka Sulle.

Milline on hea närimisrõngas?

Selline, mis võtab neilt valu ära. Ja millel on põnev pinnatekstuur, mida lapsed saavad avastada ning mis samal ajal arendab nende sensoorseid ja motoorseid oskusi. Koos pehme harjutamiseks mõeldud hambaharjaga, mis sütitab lapses uudishimu harjamise vastu. Ja muidugi ka stimuleeriv kõristi. Meie närimisrõngal on see kõik olemas!

Imikud

Kõik luttidest:
põhjalik ülevaade 

Loe lähemalt