Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

ÜKS NUPP, KOLM PUHASTUSTASET – KÕIK ÕRNAD SINU HAMMASTE VASTU

Black is white Hydrosonic hambahari on elustiilivalik. Mustad aktiivsöega kaetud Curen® harjased on silmapaistvad. Täpselt samamoodi nagu nende abil saavutatud valgemad hambad. Kõlab suurepäraselt!

AKTIIVSÖEGA HAMBAVALGENDUS

Black is white hambapasta eemaldab õrnalt plekid. Ei mingeid pleegitusaineid. Ei mingeid karme ja hamba pinda kahjustavaid koostisosi. Aktiivsüsi imeb endasse näiteks suitsetamisest, kohvist ja punasest veinist põhjustatud ebameeldivad värvunud osakesed.

KAS SEE ONGI MAAILMA KÕIGE TÕHUSAM HAMBAHARI?

Tänu 8760 valgendavate aktiivsöe osakestega Curen® harjastele on need ülimalt õrnad hammaste ja igemete vastu, kuid samas halastamatud hambakatu suhtes.

SUUHOOLDUS NÄRIMISKUMMIGA

Närimiskumm sisaldab aktiivsütt, mis valgendab õrnalt hambaid. Palju teisi koostisosi, mis toetavad suuhügieeni ja kaitsevad aukude tekkimise eest. Lihtne suuhooldus Curaproxi moodi.

MUST NOVEMBER, VALGEMAD HAMBAD

Ära unusta, et aktiivsöega valgendamine on õrn, looduslik ja tõhus.

Midagi, mis paneb sind naeratama: valgemad hambad 20% soodsamalt.

Kasuta koodi BIW ja pane oma naeratus särama.

Ära jää sellest imelisest pakkumisest ilma!

Kood kehtib kõikidele Black is white toodetele curaprox.ee e-poes alates 30. oktoobrist kuni 26. novembrini (või kuni kaupa jätkub). Kasuta maksmisel sooduskoodi BIW ja soodustus rakendatakse automaatselt. Pakkumist ei saa kombineerida teiste pakkumiste ega koodidega.