Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

BDC bioloogiline proteesihooldus

Hambaproteeside ja breketite hooldamine

BDC abiga on aeg lasta emakesel loodusel sidrunhappe, meresoola ja eukalüptiõliga oma proteeside või breketite ning üldise suuhügieeni eest hoolt kanda. 

Puhastamine sidrunhappe ja meresoola abil

Hoiab neid kauem värske ja tervena

Kaitse eukalüptiõli abil

Looduslik ja kauakestev hooldus

Sidrunhape ja meresool lahustavad ilma vaevata toidujäägid ja hambakatu. Erinevalt teistest karmimatest puhastusvahenditest ei kahjusta BDC plastikut. Seega saate oma hambaproteese ja breketeid säilitada värskena pikki aastaid.

Värskuse puudutus

Eukalüptiõli annab BDC-le värske ja särtsaka maitse ning samas on sellel ka ravivad ja põletikuvastased omadused. Ja veelgi enam... tänu oma rikkalikule mikrokilele kaitseb ja tihendab see plastikut, sealhulgas juba olemasolevaid mikropragusid.

Lihtsad naudingud…

Kandke oma proteeside ja breketite eest hoolt ning lööge need särama meie Curaproxi hambaharjadega. Toidujäätmete ja hambakatu eemaldamine on imelihtne ning garanteerime, et need ei kriimusta plastikut. Kasutage proteeside või breketite jaoks BDC harja ning klambrite jaoks CS 5460 harja.

Emake loodus teab kõige paremini.

Mõtleme Curaproxis alati esmalt selle peale, kuidas saaks loodus meile abiks olla. Just seepärast ongi BDC Sinu suu tervisele nii kasulik. See aitab säilitada Sinu proteesid ja breketid värskena pikki aastaid. 

BDC: Mille poolest see teistest erineb?

Erinevus tuleneb looduslikest koostisosadest. Sidrunhappe ja meresoola puhastusjõud ja eukalüptiõli aktiivne kaitse. Ei mingeid mikropragusid... seega ei ole ka patogeenidel enam kuhugi peituda. 

Sidrunhape

See on üks looduse parimatest vahenditest ning on peamiseks puhastusaineks BDC 100 daily ja BDC 105 weekly hooldusvahendites. See aitab proteesidelt ja breketitelt eemaldada toidujäätmed, plekid ja ladestunud bakterid ning aitab ennetada mikropragude tekkimist. 

Eukalüptiõli

Eukalüptiõli tagab proteesidele ja breketitele maksimaalse värskustunde. Sellele on põletikuvastased omadused ning tänu rikkalikule mikrokilele tihendab ja kaitseb plastikut. 

Meresool

Ükski erakordne gurmeetoit ei ole täielik ilma meresoolata. Usume, et sama kehtib ka hambaproteeside ja breketite puhastustoodete kohta. Meresool stabiliseerib ja seob sidrunhappe puhastavat toimet. 

Kas tõesti pean harjama ka oma proteese või breketeid? 

Teame, et soovid end proteeside või breketitega võimalikult mugavalt tunda. Seega teame, et Sulle meeldiks kiiresti ja hõlpsasti puhastada ära ka nende vahele jäänud BDC 100 daily ja BDC 105 weekly poolt lahustatud ja desinfitseeritud toidujäänused.

CS 5460

Puhastab ja stimuleerib igemeid

Loe lähemalt Osta

Implantaat

Korralik suuhooldus implantaatide või proteesidega

Loe lähemalt Osta

CS 708

Et jõuaksid raskesti ligipääsetavate kohtadeni

Osta