Esmaklassiline Šveitsi suuhooldus / Tasuta tarne kõikidele üle 40 €

Hydrosonic «Black is white»

Black is white on uus trend

Stiiliteadlikele inimestele mõeldes on suuhooldus läbinud elegantse muutuse. Curaprox-ile omane õrn ja tõhus puhastusjõud säravamate ja valgemate hammaste heaks. Ülistiilne.

Kolm puhastustaset – 22 000 kuni 42 000 imeliselt õrna harjamisliigutust minutis.

Võimas aku: ühe USB-laadimiskorraga saad harjata enam kui 60 minutit – alati täisvõimsusel

Kahe süsinikust harjapeaga. Aktiivsöega harjased õrnaks valgendamiseks. 

Täiuslik puhastus: Isegi raskesti ligipääsetavates kohtades tänu Curacurve® tehnoloogiale – väike paine, suur erinevus

Süsinikkiust harjased õrnaks valgendamiseks

Harjapea Curen® harjased on kaetud aktiivsöega, mis aitavad eemaldada värvunud osakesed ilma emaili kahjustamata. Stiilne, 

Erakordse disainiga harjapea. Erakordne puhastamine.

Erakordselt täiusliku disainiga harjapea. Ülipeened ja õrnad Curen® harjased (tavapäraste nailonharjaste asemel), mis mähivad end ümber hamba, et puhastada veelgi tõhusamalt. Ja kuna harjapea on nii väike, ulatub see ka kõikide raskesti ligipääsetavate kohtadeni.

Üks nupp, kolm puhastustaset – kõik hammastele õrnad

Muuda taset vaid ühe nupulevajutusega: 22 000 harjamisliigutust minutis õrnaks igememassaažiks. Kuni 32 000 või lausa 42 000 liigutust täisvõimsusel puhastamiseks. Kõik imeliselt õrnad.

60 minutit valgendavat jõudu

Ühe laadimiskorraga saab hambaid harjata üle 60 minuti. Hambaharja võimsus jääb samaks kuni viimase sekundini. Laadimine USB-kaabli kaudu. Enam lihtsam ei saagi olla!

Väike paine… suur erinevus

Curacurve® tehnoloogia kujutab endast väikest 10 kuni 15 kraadist harjapea paindenurka, mis tagab tulemustes suure erinevuse. Nüüd pääsete hõlpsalt puhastama raskesti ligipääsetavaid piirkondi, näiteks esihammaste ning esi- ja tagapurihammaste tagakülgi. Just täpselt sellepärast olemegi hambahooldustoodete disainiprotsessi kaasanud hambaravispetsialistid.

Hydrosonic holiday

Reisikomplekt. Kerge, kompaktne, praktiline. Et saaksid alati tagada suurepärase suuhoolduse. Nüüd ei pea Sa enam kunagi Black is white Hydrosonic hambaharja koju jätma.

Suuhooldus. Eriti stiilselt.

Funktsionaalsus on kõige alus, kuid stiiliteadlikud otsivad midagi enamat. Black is white Hydrosonic hambahari muudab suuhoolduse elegantseks. Curaprox-ile omane õrn ja tõhus puhastusjõud. Eriti stiilselt.

Must hari, valgemad hambad

«Black is white» Hydrosonic hambahari on elustiilivalik. Mustad aktiivsöega kaetud Curen® harjased on silmapaistvad. Täpselt samamoodi nagu ka tänu nendele saadud valgemad hambad. Kõlab suurepäraselt!

Hammaste valgendamine

Valgemad hambad.
Tervemad hambad. 

Loe lähemalt Osta

Black is white hambapasta

Avasta õrn suuhooldus. Ja unusta plekid.

Loe lähemalt Osta

Black is white hambahari

Õrn. Tõhus. Kaunis.

Osta