Esmaklassiline Šveitsi suuhooldus / Tasuta tarne kõikidele üle 40 €

Hydrosonic Easy

Lihtne ja tõhus suuhooldus

Suutervise parandamine on imelihtne. See on ultraheli põhimõttel töötav hambahari, mis kasutab hüdrodünaamilist efekti. See ei ole keeruline, aga seevastu ülimalt tõhus. Sellega on komplektis kaasas kaks harjapead. Valik on Sinu!

Kolm puhastustaset – «start», «clean» ja «smile»

Võimas aku: ühe USB-laadimiskorraga saad harjata enam kui 60 minutit – alati täisvõimsusel

Komplektis kaasas kaks harjapead: «CHS 200 sensitive» ja «CHS 300 power».

Imelihtne… kaks minutit hammaste puhastamist – 12 tundi naeratamist

Nutikad harjapead tagavad täieliku hüdrodünaamilise efekti

Hydrosonic easy harjaga on komplektis kaks harjapead: «CHS 200 sensitive» ja «CHS 300 power». Mõlemates harjapeades on kasutatud Curen® harjaseid ning mõlemad võimendavad hüdrodünaamilist efekti. Mõlemad harjapead ulatuvad kuni hambavahedeni. 

Kolm puhastustaset, üks nupp – lihtne

22 000 kuni 42 000 imeliselt õrna harjamisliigutust minutis – Hydrosonic easy elektriline hambahari tagab suus värske ja puhta tunde.

60 minutit täisvõimsusel. Laadimine? Lihtne

Ühe laadimisega üle 60 minuti harjamist. Hambaharja võimsus jääb samaks kuni viimase sekundini. Lae USB-kaabliga. Imelihtne!

Hydrosonic holiday

Reisikomplekt. Kerge, kompaktne, praktiline. Et saaksid alati tagada suurepärase suuhoolduse. Nüüd ei pea Sa enam kunagi Hydrosonic easy hambaharja koju jätma.

Lihtne harjumus.

Curaprox-i asjatundja Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer ütleb: „Hydrosonic Easy on ideaalne hambahari neile, kes soovivad oma suutervist parandada ja säilitada võimalikult vähese vaevaga.”

See on lihtne – kahe harjapeaga

Hydrosonic easy hambaharjal on kaks harjapead: «CHS 200 sensitive» ja «CHS 300 power». Ning need sobituvad kõigi Curaprox-i elektriliste hambaharjadega.

Ole Sina ise

Särtsakad ja värsked maitsed.
Valgemad hambad

Loe lähemalt Osta

Enzycal

Õrn, aga tõhus

Loe lähemalt Osta

Hammaste lagunemine

On aeg
ennast
kaitsta 

Loe lähemalt Osta