Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Hydrosonic pro

Professionaalne suuhooldus

Hydrosonic pro hambaharjaga tunned pärast hambapesu justkui oleksid lasknud oma hambaid professionaalselt puhastada – seda ka breketite, implantaatide ja tundlike igemete korral… samuti saavad põhjalikult puhtaks ka raskesti ligipääsetavad kohad.

Seitse erinevat puhastustaset: leia endale meelepärane… ja naudi täiuslikult puhtaid hambaid

Võimas aku: ühe USB-laadimiskorraga saad harjata enam kui 60 minutit

Kolm innovaatilist harjapead: võimas, õrn ja üksiku harjatutiga harjapea

Täiuslik puhastus: Isegi raskesti ligipääsetavates kohtades… tänu Curacurve® tehnoloogiale – väike paine, suur erinevus

Hambahooldus kui täppistöö

Hambapesu ei saa enam täpsem olla. Eriti väike «single» harjapea on parim vahend hammaste eraldi harjamiseks ja igemete puhastamiseks. Nüüd saate täiuslikult ja hõlpsasti puhastada ka hammaste ja breketite või klambrite ja proteeside vahelised alad. Parim Šveitsi harjapea tehnoloogia.

Need harjapead ulatuvad kõikjale

Erakordselt täiusliku disainiga harjapea. Ülipeened ja õrnad Curen® harjased (tavapäraste nailonharjaste asemel), mis mähivad end ümber hamba, et puhastada veelgi tõhusamalt. Ja kuna harjapea on nii väike, ulatub see ka kõikide raskesti ligipääsetavate kohtadeni.

Millise taseme valid? Valikus on lausa 7 erinevat taset

44 000 kuni 84 000 imeliselt õrna harja liikumine minutis. Hydrosonic pro elektrilise hambaharjaga tunned, justkui oleksid lasknud hambaid professionaalselt puhastada. Vali endale meelepärane puhastustase ja asu harjama.

Ühe laadimisega 60 minutit harjamist

Üle 30 hambapesu. Jah, see on tõesti nii. Samuti säilitab hari täpselt sama töövõimsuse kogu laengu vältel ja seda saab laadida USB-kaabliga. Mida ühelt harjalt veel soovida?

Väike paine, suur erinevus

Curacurve® tehnoloogia kujutab endast väikest 10 kuni 15 kraadist harjapea paindenurka, mis tagab tulemustes suure erinevuse. Nüüd pääsete hõlpsalt puhastama ka raskesti ligipääsetavaid piirkondi, näiteks esihammaste ning esi- ja tagapurihammaste tagakülgi. Just sellepärast olemegi hambahooldustoodete disainiprotsessi kaasanud hambaravispetsialistid.

Hydrosonic holiday

Reisikomplekt. Kerge, kompaktne, praktiline. Et saaksid alati tagada suurepärase suuhoolduse. Nüüd ei pea Sa enam kunagi Hydrosonic pro hambaharja koju jätma.

Suuhooldus kõigest ühe nupulevajutusega

Pikka aega ei pööranud me elektrilistele hambaharjadele erilist tähelepanu. Niisamuti ei teinud seda ka Curaproxi asjatundja Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer. Aga siis oli meil kõigil ahhaa-moment. Sellest ajast saadik on Hydrosonic pro olnud meie kõigi lemmik.

VIDEO PROFESSIONAALSEKS HAMMASTE PUHASTAMISEKS

Enzycal

Õrn, aga tõhus.
Sobib ka
elektrilistele
hambaharjadele.

Loe lähemalt Osta

CS single

Hammas hamba haaval

Loe lähemalt Osta

Implantaadid

Sest need väärivad erilist tähelepanu

Loe lähemalt Osta