Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

LASTE HAMBAHARI KIDS

JÄTA KAARIESEGA HÜVASTI!

Kids laste hambahari on soovitatav 4–12-aastastele lastele ning see põhineb meie ikoonilisel CS 5460 hambaharjal. See sobitub ideaalselt väikese suuga, seda on lapsel lihtne käes hoida ja see on ülimalt õrn nende igemete ja hammaste suhtes.

5500 tihedalt asetsevat Curen® harjast tagavad erakordselt põhjaliku puhastuse

Eriti kompaktne, väikse nurga all olev harjapea, mis tagab optimaalse hammaste puhastamise

Curen® harjased: Ülimalt õrnad. Uskumatult peened - vaid 0,09 mm läbimõõduga

Kaheksanurkne käepide. Sellega leiab ALATI korrektse puhastamisnurga

SPETSIAALSELT LASTE KÄTELE LOODUD

Kaheksanurkse käepidemega on lihtne hambaharja käes hoida ja õige nurga all hambaid puhastada. Kerge nurga all oleva väikesemõõdulise harjapeaga on õige harjamistehnika kasutamine ülimalt lihtne. Harjamine muutub lõbusaks!

ÜLIMALT ÕRN HAMMASTE JA IGEMETE VASTU

Harjal on 5500 ülipeent 0,09 mm läbimõõduga Curen® harjast, mis tagavad Sinu lapsele põhjaliku ning samas ülimalt õrna puhastusjõu. Ideaalne laste tundlikele hammastele ja igemetele - sobib ka jäävhammaste tulekul.

Usu maagiasse.

Jõuluvana. Lihavõttejänes. Hambahaldjas. Lõpuks võib laps hakata maagilistes asjades kahtlema. Kuid üks on kindel - teie väikese ingli jaoks leidub ideaalne hambahari, mis on päriselt olemas! Tagage neile parim võimalik suuhooldus!

HARJUTAMINE TEEB MEISTRIKS

Paljud täiskasvanud kasutavad harjamiseks kõva hambaharja. Nii kahjustatakse oma hambaemaili ja igemeid ning riskitakse muude hambaraviprobleemidega. Aita oma lapsel alustada imelist eluaegset harjumust puhastada oma hambaid õrnalt ja põhjalikult harjaga, millel on palju ülipeeneid harjaseid.

VALI OMA LAPSELE LEMMIK - KERI ERI VÄRVIDE VAHEL VALIMISEKS

KUULA

SÜDAME
HÄÄLT

Tüdrukutele ja kaasaegsetele poistele.

ENERGIA

100% JAH

Loominguline. Elujõudu täis.

Hakkame harjama!

LOODUSE

HARMOONIA

Rahustav viis hammaste harjamiseks.

SÄRAVSININE

Blue sky
TAEVAS

Piirideta vabadus. Püüa päeva!

LUKSUSLIK JA

KUNINGLIK
VÄRV

Teie pisikestele printsessidele
ja printsidele.

ORANŽ

ÄRATAB
MEELED

Kõik algab hammaste
harjamisega!

KVALITEETAEG

Muutke hammaste harjamine lõbusaks igapäevaseks rutiiniks. Mängulise ja nauditava rutiini kehtestamine loob neile suuhügieeni eest hoolitsemise harjumuse kogu edasiseks eluks.

LIHTNE MATEMAATIKA

Siin on lihtne võrrand, millest saavad aru nii lapsed kui ka täiskasvanud, kes ei ole veel Curaproxi hambaharja proovinud. Lahutage kõva hambahari. Nüüd liitke unikaalselt õrn ja unikaalselt tõhus Curaproxi hambahari. Ja mis on selle tulemus? Puhas rõõm. 

ARMASTUS JA HELLUS

Hambaemail on tugevam kui teras, kuid happed ja kõvad hambaharjad võivad seda tugevasti kulutada. Meie harjased eemaldavad hambakatu ilma emaili kahjustamata ning igemetele haiget tegemata. 

LISAKAITSE

Kaitsekork hoiab hambaharja puhtana - ka siis kui lapsed selle oma koolikotti pistavad. See kaitseb harjapead ja peeneid harjaseid ning tagab hambaharja pikaaegse kasutusea.