Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

CS single hambahari

Vähem on rohkem

Hambakatt hammastel ja igemepiiril. Värvunud osakesed. CS single lööb platsi puhtaks – see puhastab isegi raskesti ligipääsetavad kohad. Sellega võib tekkida tunne, nagu Sul oleks vannitoas oma isiklik suuhügienist.

Üksiktutt. Täpne ja erakordne hooldus.

6mm-pikkused ülipeened Curen® harjased

Hambapastat ei ole vaja. Ideaalne liikvel olles.

Puhastab raskesti ligipääsetavad kohad… isegi breketite vahelt

Me armastame CS single harja

Hambapesufännidele meeldivad täpsed ja õrnad liigutused igemepiiril ning puhastada võimatuna näivaid kohti. Olgu selleks kasvõi hammaste ja breketite või klambrite ja proteeside vahelised alad.

Miks valida CS single?

Sest kogu töö teeb ära kõigest üks harjatutt! Ning just sellepärast sobib see ideaalselt hammas hamba haaval harjamiseks ning igemete puhastamiseks. See on parim võimalik viis hammaste puhastamiseks. Võta aeg maha ja veeda endaga kvaliteetaega! 

Väike hari…
suur erinevus

Suurem pole alati parem. Väike harjapea. Suur puhastusjõud.

Vana komme. Uus tehnoloogia.

Vanasti, enne moodsate hambaharjade leiutamist, harjasid inimesed samuti oma hambaid. Nad närisid oksi või juuri kuni nende otsad muutusid narmendavateks... ning kasutasid neid seejärel hambaharjadena. See komme inspireeris meid looma CS single harja.

Harja õrnalt

CS single harjased on jäigemad kui meie teistes hambaharjades kasutatavad harjased. Aseta harjatuti välimised harjased nii, et need oleksid igemepiiril ning seejärel puhasta õrnalt hammas hamba haaval - harjased lähevad lehvikukujuliselt laiali ning puhastavad mööda igemepiiri. 

Alati Sinu jaoks olemas 

CS single hari ei vaja hambapastat. Seega saad hambaid puhastada kõikjal... filmi vaadates, raamatut lugedes, bussi oodates, rongiga tööle sõites...

CS single harjaga harjad käigupealt

Täpsed ja õrnad igemepiiril tehtavad liigutused vajad esialgu küll veidi harjutamist, kuid kui see on käpas, siis on see parim viis hammaste harjamiseks. Õnnelikud harjamisentusiastid teevad seda Facebooki lugedes või filmi vaadates. 

Puhasta õigesti

Juhi CS single harja oma igemepiiril täpsete ja õrnade liigutustega – ilma liigset survet avaldamata. Curaprox töötas CS single üksiktutiga harja nii-nimetatud üksikharjamise tehnika jaoks.

Hoia oma harja vertikaalselt ja aseta see hamba ühele küljele

Liiguta ettevaatlikult harjapead, et harjased puutuksid õrnalt igemepiiri

Nüüd liiguta CS single harja täpsete ning õrnade «värisevate»  liigutustega mööda igemepiiri – liikudes ühelt hamba küljelt teisele küljele

KUIDAS KASUTADA CS 1006 SINGLE HAMBAHARJA

Hydrosonic pro

Ultrahelil põhinev
hambahari ühe harjapeaga

Loe lähemalt Osta

Igemete hooldus

Näita, et hoolid

Loe lähemalt Osta

Hambavaheharjad

Tõhus hambavahede puhastamiseks

Loe lähemalt Osta