Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Hambahari CS 5460

Õrn hammaste ja igemete vastu

Kõik 5460 Curen®-i harjast võitlevad üheskoos katu vastu. Karm hambakatu vastu. Õrn hammastele ja igemetele.

5460 tihedalt asetsevat harjast tagavad erakordse puhastusvõime

Kompaktne harjapea. Kerge nurga all. Optimaalne puhastus.

Curen® filaments. Incredibly gentle, incredibly thin – just 0.1mm in diameter

Curen® harjased. Uskumatult õrnad ja õhukesed – kõigest 0,1 mm läbimõõduga.

5460 head põhjust

Hambakatu eemaldamiseks, emaili kahjustuste vältimiseks ning hammaste ja igemete õrnaks ning tõhusaks puhastamiseks võid loota CS 5460 harjale. Miks? Ülimalt peened ja õrnad Curen®-i harjased (tavapäraste nailonharjaste asemel). Ja neid on lausa 5460.

Väike ja kompaktne harjapea

Kompaktne harjapea ulatub kõikide raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, näiteks ees- ja tagapurihammaste taha. Ja see paindub! Kaunid ja puhtad hambad!

Saavuta õige nurk…

… optimaalseks puhastamiseks. Kalluta hari 45-kraadise nurga alla nii, et pool harjast oleks hambal ning teine pool igemel. Liiguta harja väikestes õrnades ringides – peaaegu ilma survet avaldamata. Lihtne ja mõnus!

Tunneta erinevust

Hambaarstid on soovitanud meie harju juba üle 40 aasta. Kui oled meie harju korra proovinud... ei taha Sa enam ühtegi teist harja. Välja töötatud ja toodetud Šveitsis. 

Kirjum kui vikerkaar

Pärast pikki aastaid igavaid värvivalikuid... on lõpuks toimunud kaunite ja rõõmsate värvide puhang. See hambahari on nüüd saadaval 36 erinevas värvikombinatsioonis, millele on lisaks erinevad limiteeritud värvitoonid ja erikollektsioonid.

Choose your colour

Õrn hoolitsus

Paljud inimesed harjavad oma hambaid liigset survet avaldades... ning liiga kõvade harjastega. See võib põhjustada kahjustusi, näiteks igemete taandumist. Meie ülipeened Curen®-i harjased muudavad kõike. Need on õrnad ning puhastavad erakordselt hästi. 

Erakordsed harjad

Harja hammas hamba haaval väikeste õrnade ringidena – ilma erilist survet avaldamata. Tihedad ülipeened harjased eemaldavad tõhusalt hambakatu ilma hambaid ja igemeid kahjustamata. Hoia hambaharja käes lõdvalt...justkui hoiaksid viiulipoognat. 

5460 on maagiline number

Harjapeale on tihedalt kinnitatud 5460 harjast, mida on kuni 10 korda rohkem kui tavalistel hambaharjadel. Eriti tihe puhastuspind on loodud hammaste lagunemise ja igemehaiguste ennetamiseks. CS 5460 hari on hambakatu õudusunenägu. 

Hambaemail on tugevam kui teras

Aga see vajab õrna hoolt. Nüüd saad õrnade harjaste abil eemaldada hambakatu ilma emaili kahjustamata ning harjata ilma igemetele haiget tegemata.

Mis on parim viis hambapesuks?

Hammaste puhastamiseks on palju erinevaid tehnikaid. Ja iga suu, hammas ja hambavahe on erinev. Aga on olemas tõestatud viis, mis sobib kõigile.

Alusta parima nurga alt – aseta hari nii, et pool sellest on hambal ning teine pool igemel

Puhasta õrnalt… ilma liigse surveta 

Väikeste õrnade ringjate liigutustega – lase hambaharjal end juhtida

KUIDAS KASUTADA CS 5460 HAMBAHARJA

Nähtavad hambajuured

Mida nendega
teha?

Loe lähemalt Osta

Reisikomplekt

Harja hambaid
kodunt eemal olles

Loe lähemalt Osta

Igemete hooldus

Puhastamine ilma
kahjustamata 

Loe lähemalt Osta