Swiss premium oral care 

Vali oma riik Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 40 €
Tarneaeg 4 kuni 6 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

LASTE HAMBAPASTA

LÕBUS JA VÄRSKE

Lõpuks ometi leidub hambapasta, mis muudab laste hambapesu põnevaks. Särtsakalt värske maasikas, arbuus ja piparmünt korraldavad nende suus tõelise peo! Nüüd võid nautida meelerahu teadmisest, et teed nende suuhügieeni eest hoolitsemiseks kõik endast oleneva.

Madal RDA (umbes 40) kaitseb nende väärtuslikku hambaemaili.

Ensüümid toetavad sülje naturaalset antibakteriaalset toimet.

Saadaval 1450 ppm ja 950 ppm fluoriidisisaldusega ja fluoriidivaba versioon.

Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati (SLS) ega parabeene.

MUUDAB HARJAMISE LÕBUSAKS

Lapse motiveerimine oma hambaid pesema võib pikapeale igavaks muutuda - nii lapsele kui ka vanemale. Jäta hüvasti lõputu torisemisega... Curaproxi laste hambapasta on tõeline revolutsioon hambapesus..

SUUREPÄRANE MAITSE!

Lapsed ei saa tunda elevust vanade igavate hambapastamaitsete üle. Miks nad peaksid? Oleme koos laste abiga arendanud imelise maitsekoosluse. Ja võitjad on: maasikas, arbuus ja piparmünt.

MIS KASU SAAVAD SELLEST TÄISKASVANUD?

Uuenduslik ja toitev koostis tagab sinu lapsele parima elu alguse. Ei mingeid kahtlasi koostisosi nagu SLS ja parabeenid.

Õrn puhastus ilma kahjulike koostisosadeta.

Curaproxi hambapastad - nii täiskasvanutele kui ka lastele - sisaldavad ainult õrnu ja kahjutuid, kuid seejuures tõhusaid koostisosi. Kõik hambapastad annavad põhjust naeratamiseks - seda ilma karmide ja kahjulike kemikaalideta. Need ei sisalda SLS-i, triklosaani, pleegitusaineid ega plastist mikropärleid. 

IMELIHTNE KORK...

Curaproxi laste hambapasta avamine ja sulgemine on käkitegu! Kergesti pigistatav hambapastatuub on loodud spetsiaalselt laste väikestele kätele ja riisiterasuuruse koguse (nagu hambaarstid soovitavad) hambapasta väljapigistamine on imelihtne.

MEESKONNATÖÖ

Fluoriid kaitseb hambaid. Kasesuhkur - tuntud ka kui ksülitool - muudab hambad tugevaks. Ja kaks ensüümi toetavad naturaalset antibakteriaalset toimet. Parim kooslus! 

ENSÜMAATILINE KAITSE

Curaproxi laste hambapastas sisalduvad glükoamülaasi ja glükosidaasi ensüümid suurendavad lapse sülje looomulikku kaitsevõimet kahjulike bakterite vastu võitlemisel. Parem kaitse. Loomulikul teel. Tüdrukutele ja kaasaegsetele poistele.

FLUORIID - TEEB OMA TÖÖD TÕELISELT HÄSTI

Fluoriid tugevdab nende hambaemaili ja aitab võidelda hammaste lagunemise vastu. Curaproxi laste hambapastad on saadaval kolmes versioonis - 950 ppm, 1450 ppm vanematele lastele ja fluoriidivaba versioon.