Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Hambapasta ‘Be you’ 

Õrn valgendamine

Kuus särtsakat maitset. Kuus erksat värvi. Kauapüsiv värskus. Õrn ja looduslik valgendamine. Suuhoolduse uus tase.

Muuda oma suuhooldusrutiin säravamaks – täiuslik paariline nii tavalisele kui ka elektrilisele hambaharjale.

Ainult looduslikud koostisosad! Me ei salli SLS-i, triklosaani, pleegitusaineid ega plastist mikropärleid

Värske, kirgas, õrn – revolutsioon suuhoolduses

Sobilik veganitele – me ei testi oma tooteid loomadel

Üks hambapasta. Kuus imelist maitset

Värvid, mis panevad Sinu päeva särama. Vau-efektiga maitsekombinatsioonid. Vali oma lemmik vastavalt tujule. Värskusest pakatav ja hoolitsetud suu garanteeritud! 

Värskus tundideks

Tunne end värskena, tunne end enesekindlalt… seda ka mitu tundi pärast hammaste pesemist. Hambapastas leiduvad mullid annavad värskendava ja kauakestvast mentoolilaengu.

Looduse jõud

Imelised ürdid ja looduslikud koostisosad, sealhulgas siilkübar, mõruapelsin, kriipiv saatanaküüs ja aasia vesinaba, toidavad suus olevaid kudesid ja aitavad võidelda põletike vastu. 

Miks just «Be you» ?

Kirkad värvid. Särtsakad ja värsked maitsed. Õrn valgendamine loodusliku ensüümiga, mis hoolitseb ka Sinu hambaemaili ja igemete eest. Ole Sina ise. Ilus nii seest kui ka väljast.

Valge maagia

Glükoosi oksüdaas kõlab pisut hirmutavalt. Tegelikult on see looduslik ensüüm, mis valgendab hambaid õrnalt ilma pleegitusaineteta ning hoolitseb samal ajal ka hambaemaili ja igemete eest. Võlukunst!

Õrn, looduslik, valgendav – tänu ensüümide abile

Kaunid ja terve välimusega hambad annavad Sulle enesekindlust ja elurõõmu! Kuid tavapärasel viisil valgendamine on valus ning võib olla hammastele kahjulik. ‘Be you’ valgendav hambapasta on erinev. Kuidas? See valgendab ensümaatiliselt…

Ensüüm, looduslik protsess, valgemad hambad

«Be you» sisaldab glükoosi oksüdaasi, mis on looduslik ensüüm. See on ainevahetusprotsessi käivitav valk. Suus olev glükoosi oksüdaas hakkab moodustama hapnikku... mis omakorda põhjustab õrna valgendamist.

Kaks imehead kõrvaltoimet

Esiteks muutub glükoosi oksüdaas süljes vesinikperoksiidiks ja see omakorda võitleb otseselt bakteritega. Teiseks aktiveerib see sülje laktoperoksüdaasi süsteemi, millel on samuti antibakteriaalne, aga ka viiruse- ja seenevastane toime.

Mu kallis hambaemail

Ei mingeid kahjulikke pleegitusaineid ega hammaste kahjustamist. See kaitseb hambaemaili ning samal ajal muudab hambad säravamaks ja valgemaks. Kõik tänu glükoosi oksüdaasile, mis on niivõrd looduslik ensüüm, et isegi mesilased kasutavad seda oma mee kaitsmiseks bakterite eest.

Säravam naeratus loomulikul viisil

‘Be you’ on ülimalt tõhus valgendamissüsteem ilma tavapäraste valgendamisega seostatud karmide koostisosadeta. Tänu glükoosi oksüdaasile on see täiesti looduslik valgendamissüsteem.

CS 5460

Maailma kõige
tõhusam hambahari?

Loe lähemalt Osta

Puhtad hambad

Põhjalik ülevaade

Loe lähemalt Osta

Reisikomplekt

Hoolitse oma hammaste
eest kodunt eemal olles

Loe lähemalt Osta