Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Enzycal hambapasta

Õrn ja ülimalt tõhus

Unusta tavapäraste hambapastade karmid koostisosad. Kasutame oma hambapastades ainult selliseid koostisosi, mis sobivad loomulikul teel Sinu kehaga... näiteks ensüüme, mis parandavad sülje kaitsvat toimet.

Õrn hambapasta, terve suu.

Sobib ka elektrilistele hambaharjadele

See ei sisalda SLS-i, triklosaani ega plastist mikropärleid

Valmistatud Šveitsis

Meie kallis hambaemail

Curaproxis hoolime hambaemailist ja ei tee sellele liiga. Meie ensüümid on õrnad. Ja erinevalt teistest hambapastadest ei kuluta Enzycal hambaemaili. RDA kulumisskaala madala taseme juures ( ~ 30 kuni ~ 60) ei ole põhjust muretsemiseks. Enzycal hambapasta teeb hammastele ainult head. 

Miks ensüümid?

Meie süljes leiduvad ensüümid võitlevad bakteritega. Enzycal hambapastas olevad ensüümid tugevdavad meie sülje loomulikku jõudu. Samuti aitavad need asendada hambaemailis kaduma läinud mineraale ja kaltsiumit... ja tagavad viiruse- ja seenevastase toime.

Naatriumfluoriid saab oma tööga suurepäraselt hakkama

Naatriumfluoriid tugevdab hambaemaili ning pärast hammaste harjamist tekib emailile happekindel kaitsekiht. See remineraliseerib suus olevad alad, ka need, mida on hape juba ründama asunud, ning minimeerib kahjulike bakterite paljunemist. Seega võib öelda, et see on ülimalt hea abimees kaariese vastu võitlemisel. 

SLS? Kindlasti mitte

Kahjuks sisaldavad endiselt enamik hambapastasid SLS-i ehk naatriumlaurüülsulfaati. See ründab aga suu limaskesta rakke ning põhjustab valulikku ärritust, vigastusi ja suuhaavandeid. Loomulikult ei sisalda seda Enzycal ega ükski teine meie hambapasta.

Kas soovid tunda oma toidu normaalset maitset?

Tavapärased hambapastad sisaldavad liiga palju mentooli. See kuivatab suud, vähendab süljevoolu ja vähendab suu loomulikku kaitsevõimet. Ja see tähendab, et peale hammaste pesemist on toidul ja joogil kohutav maitse. Me eelistame mahedat maitset ja tervislikku suud. Kumba Sina eelistad?

Vali hoolikalt

Paljud hambapastad ei ole tegelikult kuigi tervislikud. Hammaste eest hoolitsemisel tekitavad need kulumist, ärritust ja sageli ka suuhaavandeid. Meie uuringud näitavad, et meie Enzycal hambapastad on õrnad ja ülimalt tõhusad.

CS 5460

Maailma kõige
tõhusam hambahari?

Loe lähemalt Osta

Hammaste lagunemine

On aeg
ennast
kaitsta

Loe lähemalt Osta

Tundlikud hambad

Aii! Paljastatud hambajuured. Lõpuks leidub sellele leevendus

Loe lähemalt Osta