Swiss premium oral careSwiss premium oral care

Vali oma riik Eesti Eesti
Tasuta tarne kõikidele üle 45 €
Tarneaeg 3 kuni 5 tööpäeva
Turvaline makse 3D Secure'iga

Sinu parem tervis

About us

Curaprox on Curadeni toodete kaubamärk, mis pakub tipptasemel Šveitsi suuhooldustooteid.

Curadenis on meid suu- ja hammaste tervis paelunud juba alates 1972. aastast. Suuhooldus on hädavajalik. See on enamat kui valged hambad ja värske hingeõhk. See puudutab ka meie üldist tervist ja organeid. 

Seetõttu teeb Curaden erakordsete Curaprox-toodete väljatöötamisel tihedat koostööd hambaarstide, suuhügienistide ja spetsialistidega. Loome atraktiivseid ja tõhusaid tooted, mida on lausa lust kasutada.

Samuti oleme teinud koostööd hambaarstidega üle kogu maailma, et luua murrangulisi koolitusprogramme teistele hambaravi spetsialistidele. Koolitame ja sertifitseerime igal aastal tuhandeid suuhoolduse juhendajaid kogu maailmas. Meie sertifitseeritud juhendajad motiveerivad seejärel Sind ja teisi ning annavad edasi vajalikud oskused, mis on vajalikud suu, hammaste ja igemete ideaalse tervise tagamiseks... et ka Sina tunneksid erinevust.

Curaproxiga on suuhooldus lõbus ja lihtne! Tulemused on silmanähtavad... ja meie kauni disainiga tooted motiveerivad Sind põhjalikult oma suud puhastama. Meie eesmärk on pakkuda maailma kõige tõhusamaid ja atraktiivsemaid suuhooldustooteid. Nii võidame iga päevaga uute Curaproxi fännide südameid.